میزان خسارت هواپیمای یاسوج چقدر برآورد شد؟

خبرگزاری تسنیم: مدیر بیمه ایران کهگیلویه و بویراحمد گفت: طبق بررسی های انجام شده توسط کارشناسان بیمه، خسارت هواپیمای آی. تی. آر ۷۲ حدود ۲۹ میلیارد تومان است.

عباس نیک نژاد داظهار داشت: کارشناسان بیمه ایران در بررسی های خود ۱۳ میلیارتومان خسارت برای هواپیما و حدود ۱۶ میلیارد تومان نیز برای ۶۵ جانباخته سانحه هوایی “تهران-یاسوج” برآورده کرده اند.

وی با بیان اینکه هنوز شرکت آسمان هیچ گونه اعلام خسارتی نکرده است، افزود: شرکت بیمه ایران برای پرداخت خسارات وآرده آمادگی کامل دارد.

هواپیمای ای. تی. آر ۷۲ “تهران – یاسوج” ۲۹ بهمن ماه ۹۶ در قله نغل پازن پیر دنا سقوط کرد که در پی آن ۶۵ نفر از مسافران و خدمه پرواز جان خود را از دست دادند.

رئیس کل بیمه مرکزی: از این پس تصادف، تمام تخفیف بیمه را از بین نمی برد

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: بر اساس آیین نامه ماده 18 قانون بیمه شخص ثالث، از این پس با وقوع تصادف و پرداخت خسارت، تنها بخشی از سابقه تخفیفات بیمه ای بیمه گذار از بین می رود و بقیه سابقه برای وی لحاظ خواهد شد.

Read more

پرداخت اولین اندوخته بیمه عمر و سرمایه گذاری

 

پرداخت اولین اندوخته بیمه عمر و اندوخته ساز در شعبه مشهد

به مبلغ : یک میلیارد و هشتصد و شصت میلیون ریال

در تاریخ 8 اسفند ماه 1396

تخفیف‌های بیمه ثالث تغییر کرد

براساس ماده ۶ آیین‌نامه جدید تخفیف عدم خسارت سالانه از ۱۰ درصد به ۵ درصد کاهش یافته و حداکثر تخفیف همان ۷۰ درصد خواهد بود که در یک دوره ۱۴ ساله به حداکثر تخفیف می‌رسد. Read more

سرمایه زندگی خود را در برابر زلزله بیمه کنید

آیا میدانید؟

در دنيا 40 نوع بلاياي طبيعي شناخته شده است كه 32 نوع آن در ايران به وقوع مي پيوندد كه از اين حيث جزء ده كشور بلاخيز جهان بوده و در قاره آسيا از نظر بروز بلاياي طبيعي مقام چهارم را دارا مي باشيم .
آخرین گزارش منتشر شده در جهان بیانگر این است که ایران با 235 حادثه طبیعی و فنی در طی 42 سال گذشته یازدهمین کشور حادثه خیز جهان شناخته شده است.

Read more